Aktuality
aktualizováno: 4.1.2014 | 20:00

Ďáblové mají chuť na vítězství!

Zítra v noci se střetne již podruhé v této sezóně New Jersey s Buffalem Seabres. Po dnešní prohře 3:5 s Chicagem budou bojovat další vítězství v této sezóně. Minulý vzájemný zápas skončil 1:0 po prodloužení pro Ďábly. Jaromír Jágr má na svém bodovém kontě třicet čtyři kanadských bodů (13+21). Doufejme, že zítra přidá další body. Zápas začíná zítra ve 01:00.

aktualizováno: 4.1.2014 | 13:55

První zápas Ďáblů v novém roce se nevydařil!

Dvě branky, které Marek Židlický vstřelil včera Chicagu, by v předchozích dvou utkáních New Jersey k výhře postačovaly, ale tentokrát nepomohlo, ani když se k českému obránci připojil kolega Andy Greene. Obhájci titulu měli ve svých řadách třígólového Patricka Sharpa a celkově udeřili pětkrát, Židlického snažení v závěrečné třetině jen přibrzdilo jejich kanonádu. Nejproduktivnější český zadák byl zvolen druhou hvězdou večera. Patrik Eliáš vynechal utkání ze zdravotních důvodů. Jaromír Jágr strávil na ledě necelých 20 minut a z toho jednou vystřelil na branku. Jaromír Jágr má na svém bodovém kontě třicet čtyři kanadských bodů (13+21). Další zápas se odehraje už zítra!
zdroj: NHL.cz, Petr Holický

aktualizováno: 3.1.2014 | 18:45

První zápas Ďáblů v novém roce!

Zítra v noci se střetne již podruhé v této sezóně New Jersey s Chicagem Blackhawks. Po silvestrovské výhře 2:1 nad Pittsburghem budou bojovat o třetí vítězství vřadě. Minulý vzájemný zápas skončil 5:2 pro Chicago. Jaromír Jágr má na svém bodovém kontě třicet čtyři kanadských bodů (13+21). Doufejme, že zítra přidá další body. Zápas začíná zítra ve 01:00.

31.12.2013 | 21:50

Jaromír dnes nebodoval, Ďáblové i přes to vyhráli!

Ďáblové dnes vyhráli na svém ledě 2:1 nad Pittsburghem a do nového roku vstoupí na čtvrtém místě v divizi. V první třetině se prosadil Henrique, kterému nabil Clowe a Ryder. Druhá třetina skončili remízou 1:1 po gólech Rydera a Niskanena. Ďáblům to však na silvestrovskou výhru stačilo a můžeme jít slavit! Jaromír má na svém kontě třicet čtyři kanadských bodů (13+21). Další zápas se odehraje v sobotu 4.1.!

31.12.2013 | 12:25

Ďáblové budou bojovat o novoroční dárek pro fanoušky!

Zítra v noci se střetne již počtvrté v této sezóně New Jersey s Pittsburghem Penguins. Po minulé výhře 2:1 s NY Islanders budou bojovat o druhé vítězství v řadě. Jaromír Jágr má na svém bodovém kontě třicet čtyři kanadských bodů (13+21). Doufejme, že zítra přidá další body. Zápas začíná dnes v 19:00.