17.6.2013 | 21:15

Finále Stanley Cupu se stěhuje do Bostonu!
Zde nás najdete!
obrázek
Druhý zápas, který byl na začátku pěkně rozpačitý (na straně Bostonu), nakonec skončil výhrou 2:1 pro Boston. Jaromír Jágr měl opět smůlu, když v nastavení mohl rozhodnout celý zápas, jenže nastřelil jen tyč. Mimochodem to byla třetí tyč v prodloužení letošního play-off NHL. Jaromír má zatím stále sedm bodů (0+7) a v historickém bodování Play-off NHL se dělí o pátou příčku. Odskočí Boston v sérii bojů o Stanley Cup Chicagu? To vše se dozvíte zítra od 2:00. Zápas můžete sledovat na Nova sport.
zdroj: Michal Vojíř, Petr Holický
Výsledky zápasů Devils

New Jersey - ???          ?:?

Nejnovější Multimédia

Miniaplikace

16.6.2013 | 10:10

Boston vybojoval první výhru ve finále Stanley Cupu!

Boston se dnes radoval z první výhry v letošním finále Stanley Cupu. Medvědi vyhráli 2:1 po prodloužení. Jaromír Jágr má opravdu smůlu. V tomto zápase opět nastřelil tyč a nebezpečně se blíží k dvaceti zápasům bez gólu. Respektivě už to jsou jen dva zápasy. Dnes se bodově neprosadil žádný z čechů. Jaromír má zatím stále sedm bodů (0+7) a v historickém bodování Play-off NHL se dělí o pátou příčku. Dění finále se tak stěhuje do Bostonu za stavu série 1:1. Další zápas se odehraje v úterý 18.6. od 2:00.
zdroj: Petr Holický

15.6.2013 | 21:20

Boston bude bojovat o první vítězství ve finále Stanley Cupu!

Boston poprvé v letošním Play-off NHL prohrál první zápas. V minulém zápase prohrál 4:3 po třetím prodloužení. Jaromír nebodoval. V zítřejším zápase se možná Jaromír objeví v první formaci s druhým čechem, Davidem Krejčím. Jaromír má zatím stále sedm bodů (0+7) a v historickém bodování Play-off NHL se dělí o pátou příčku. Utkání začíná zítra ve dvě hodiny ráno a sledovat ho můžete na Nova sport.

13.6.2013 | 20:10

Boston prohrál v prvním zápase letošního finále Stanley Cupu!

Boston prohrál dnes v noci, spíše ráno, ve třetím prodloužení 4:3. Neprodloužil tak sérii vítězných zápasů. Jaromír Jágr tentokrát nebodoval, ale usilovně bojoval. Jaromír má zatím stále sedm bodů (0+7) a v historickém bodování Play-off NHL se dělí o pátou příčku. Za to mladší z čechů, David Krejčí, si připsal dvě asistence. Další zápas se odehraje v neděli od 2:00

12.6.2013 | 16:40

První zápas letošního finále Stanley Cupu, Boston vs. Chicago!

Boston si snadno poradil ve finále Východní konference s Pittsburghem a sérii vyhrál 4:0. Boston už vyhrál pět zápasů v řadě a bude chtít tuto šňůru co nejvíce natáhnout. Pro Jaromíra Jágra to bude návrat do finále Stanley Cupu po jednadvaceti letech. Všichni doufají, že se konečně střelecky prosadí a možná třeba rozhodne. Jaromír má zatím stále sedm bodů (0+7). Zápas zapas začíná zítra od 2:00.