Archiv
4.11.2013 | 16:00

Ďáblové opět nevstřelili ani gól!
Zde nás najdete!
obrázek
Po dvou výhrách v řadě vše nasvědčovalo ke zlepšeným výsledkům Devils, ale opak je pravdou. Z důvodu zranění nehrají Patrik Eliáš s Travisem Zajacem a na výsledcích je to znát. V posledních dvou zápasech se Ďáblové střelecky neprosadili. V dnešním zápase podlehli 0:4 na ledě Minnesoty. Jaromír Jágr dnes na ledě strávil 16 minut. Jaromír má na svém kontě deset kanadských bodů (3+7). Další zápas se odehraje v pátek 8.11.!
zdroj: HokejPortal.cz, Petr Holický
Výsledky zápasů Devils


Nejnovější MultimédiaMiniaplikace

3.11.2013 | 20:00

Devils hrají druhý den po sobě!

Zítra v noci se střetne New Jersey s Minnesotou Wild. Devils v minulém zápase prohráli s Philadelphií v poměru 0:1. Zítra bude tým s polečně s Jaromírem bojovat o vítězství. Jaromír Jágr má na svém bodovém kontě deset kanadských bodů (3+7). Doufejme, že zítra přidá další body. Zápas začíná zítra ve 02:00.
zdroj: Petr Holický
3.11.2013 | 11:20

Mělo to být povinné vítězství, ale nestalo se tak!

Hubené vítězství si připsali hokejisté Flyers, kteří vyhráli 1:0 s New Jersey. V dresu Devils nenastoupil pro zranění Patrik Eliáš. Jediná branka zápasu padla v 15. minutě z hole Braydena Schenna. Jaromír Jágr dnes na ledě strávil 22 minut. Kdyby před zápasem Devils někdo řekl, že dostane jen jeden góól, možná by to brali všemi deseti. Jenže New Jersey do branky Flyers nedovezli puk ani jednou. Jaromír má na svém kontě deset kanadských bodů (3+7). Další zápas se odehraje už zítra 4.11.!
zdroj: HokejPortal.cz, Petr Holický
2.11.2013 | 18:00

New Jersey se pomalu rozjíždí!

Zítra v noci se střetne New Jersey s Philadelphií Flyers. Devils v minulém zápase porazili Tampu Bay v poměru 2:1. Vítěznou branku vstřelil Jaromír Jágr. Zítra bude tým s polečně s Jaromírem bojovat o další vítězství. Philadelphie včera prohrála s Washingtonem vysoko 0:7. Jaromír Jágr má na svém bodovém kontě již deset kanadských bodů (3+7). Doufejme, že zítra přidá další body. Zápas začíná zítra v 00:05.
zdroj: Petr Holický
30.10.2013 | 17:00

Toto byl Jaromírův zápas!

Na rychlé ruce se Jaromír Jágr mohl spolehnout vždy, v úterním zápase New Jersey s Tampou k nim přidal i svižné nohy. V 31. minutě vybojoval na vlastní modré čáře kotouč a vyrazil do úniku, který zakončil forhendovým blafákem. Z dvougólového náskoku Devils díky výtečnému výkonu Martina Brodeura už soupeř umazal jen jednu položku, takže Jágrův gól byl vítěznou trefou. Na konci zápasu byl vyhlášen první hvězdou utkání. Jágr se po rozpačitém vstupu do sezóny rychle přibližuje metě 1700 bodů v NHL, od které ho po včerejšku dělí pouhé dva příspěvky. V posledních pěti utkáních nikdy nevyšel naprázdno. Jaromír má tedy deset kanadských bodů (3+7). Další zápas se odehraje v neděli 3.11..
zdroj: NHL.cz, Petr Holický

Všechna práva vyhrazena © 2013 | 68 Jaromír Jágr
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat