17.10.2013 | 18:40

Hráči New Jersey by už měli naplno bodovat!
Zde nás najdete!
obrázek
Po minulé prohře 0:3 na ledě Jets se Ďáblové střenou s ,hlavním městem Kanady, Ottawou. Ottawa má ze šesti utkání šest bodů a z nich dvě vítězství. Jaromír Jágr v minulém utkání strávil na ledě téměř dvacet minut a vystřelil třikrát na branku. Stále má zatím tři kanadské body (2+1). Zápas začíná zítra v 1:30.
zdroj: Petr Holický
Výsledky zápasů Devils

Nejnovější Multimédia

Miniaplikace

14.10.2013 | 14:10

Ďáblové jsou opět bez bodů!

Trápení hokejistů New Jersey na startu nového ročníku NHL nebere konce. Ďáblové v nedělním utkání prohráli 0:3 na ledě Winnipegu a i po šesti zápasech stále čekají na první výhru v sezoně. Marná byla snaha i českých útočníků Patrika Eliáše a Jaromíra Jágra. Druhý jmenovaný strávil na ledě téměř 20 minut, zdaleka nejvíce oproti předchozím pěti utkáním, a třikrát vystřelil na branku. Jaromír má stále tři kanadské body (2+1).
zdroj: NHL.cz, Petr Holický

13.10.2013 | 19:00

Ďáblové netrpělivě čekají na první výhru!

Hráči New Jersey se opravdu trápí. Jak už několikrát zaznělo z úst mnoha hráčů: "Vedeme o dva góly a nakonec prohrajeme o gól." Musí to pro ně být opravdu těžké. Jaromír Jágr v minulém zápase měl pouze jednu střelu na branku. Stále tak má na svém kontě tři kanadské body (2+1). Zápas začíná zítra ve 2:00.

12.10.2013 | 14:10

Ďáblové jsou stále bez výhry!

Po dnešní prohře Devils na ledě Calgary 2:3 začíná jít opravdu do tuhého. Byla to pátá porážka v řadě, což je nejhorší start od přestěhování z Colorada v roce 1982. "Zase jsme udělali několik chyb, které nás stály zápas. Musíme se naučit, jak hrát, když vedeme. Až na první zápas s Pittsburghem jsme v takové situaci byli pokaždé a stejně jsme prohráli," litoval zmařených příležitostí Jaromír Jágr. Jaromír si v dnešním zápase připsal pouze jednu střelu na branku. Stále tak má tři kanadské body (2+1).

11.10.2013 | 18:10

Snad už se zítra dočkáme první výhry Devils!

New Jersey ještě v letošní sezóně naplno nebodovalo. V minulém zápase prohráli hráči NJD s Vancouverem 2:3 po prodloužení. Zítra se budou snažit urvat první tři body. Jaromír Jágr má na svém kontě tři kanadské body (2+1). Zápas začíná zítra ve 3:00.