O webu
Archiv
aktualizováno: 23.6.2013 | 10:25

Boston prohrál v Chicagu a je zápas od vyřazení!
Zde nás najdete!
obrázek
Dnes ráno Boston bohužel prohrál s Chicagem 1:3. Boston se tedy bude muset snažit v příštím zápase na svém ledě, aby neprohrál a tím pádem skončil na druhém místě. Jaromír Jágr si v dnešním zápase nepřipsal žádný kanadský bod. V letošním Play-off NHL má tedy stále deset kanadských bodů (0+10). David Krejčí si po včerejším vítězství ve Zlaté hokejce 2013 připsal asistenci. Další zápas se odehraje v Bostonu 25.6. od 2:00.
zdroj: Petr Holický
Výsledky zápasů Devils

New Jersey - ???          ?:?
New Jersey - ???          ?:?


Nejnovější Multimédia



Miniaplikace

22.6.2013 | 21:25

Boston si jede do Chicaga pro matchball!

Po minulém zápase, který Boston prohráů vysoce 5:6 po prodloužení, je série opět vyrovnaná. Jaromír Jágr si v tomto zápase připsal dvě asistence. V letošním Play-off NHL má tedy už deset kanadských bodů (0+10). David Krejčí si také jen asistenci. Finále se opět stěhuje zpátky do Chicaga. Zápas začíná zítra ve dvě hodiny ráno a sledovat ho můžete na Nova sport.
zdroj: Petr Holický




20.6.2013 | 14:00

Chicago vyhrálo na ledě Bostonu a série je opět vyrovnaná!

Dnes v noci Boston nakonec prohrál ve čtvretém zápase finále Stanley Cupu 5:6 po prodloužení. Série je tedy opět vyrovnaná (2:2). Jaromír Jágr se v dnešním zápase blýskl dvěma asistencemi. V letošním Play-off NHL má tedy už deset kanadských bodů (0+10). David Krejčí si dnes připsal také jen asistenci. Finále se tedy opět stěhuje zpátky do Chicaga. Další zápas se odehraje v neděli 23.6. od 2:00.
zdroj: Petr Holický




19.6.2013 | 20:35

Dvacátý zápas v letošním Play-off NHL pro Boston!

Po minulé jednoznačné výhře 2:0, Boston otočil stav série na 2:1. Jaromír Jágr se dále střelecky trápí, ale v minulém zápase si připsal alespoň asistenci. Jaromír má tedy osm bodů (0+8) a v historickém bodování Play-off NHL se pevně usadil na páté příčce. Trenér Bostonu po zápase řekl: "Právě teď hrajeme náš nejlepší hokej a budeme se snažit vyhrát i druhý domácí zápas". Zápas začíná zítra od 2:00 a sledovat ho můžete na Nova sport.
zdroj: Petr Holický




18.6.2013 | 17:00

Boston doma jednoznačně smetl Chichago!

Boston dnes v ránních hodinách vyhrál jednoznačně 2:0. Jaromír Jágr se dále střelecky trápí, ale v tomto zápase si připsal alespoň asistenci. Druhý čech v Bostonu, David Krejčí, se v tomto zápase bodově neprosadil. Jaromír má tedy osm bodů (0+8) a v historickém bodování Play-off NHL se pevně usadil na páté příčce. V Americe o Jaromírovi psali jako o nejlepší hráči zápasu. Další zápas se odehraje ve čtvrtek od 2:00.
zdroj: Petr Holický





Všechna práva vyhrazena © 2013 | 68 Jaromír Jágr
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat