29.12.2013 | 13:20

Jaromír po delší době bodoval a přihrál na vítězný gól!
Zde nás najdete!
obrázek
Jaromír Jágr a Marek Židlický měli velký podíl na vítězném gólu Ďáblů z New Jersey, kteří porazili New York Islanders 2:1. Sedm minut před koncem třetí třetiny si Jágr v útočném pásmu tak dlouho hrál s pukem, až našel v levém kruhu pro vhazování volného Židlického, který bez přípravy vypálil a jeho střelu tečoval hlavou do branky Travis Zajac. Jaromír má na svém kontě třicet čtyři kanadských bodů (13+21). Další zápas se odehraje v úterý 31.12.!
zdroj: NHL.cz, Petr Holický
Výsledky zápasů Devils

Nejnovější Multimédia

Miniaplikace

28.12.2013 | 20:50

Ďáblové potřebují každý bod!

Zítra v noci se střetne již podruhé v této sezóně New Jersey s NY Islanders. Po dnešní prohře 1:2 po samostatných nájezdech s Columbusem budou bojovat odalší vítězství v této sezóně. Jaromír Jágr má na svém bodovém kontě třicet tři kanadských bodů (13+20). Doufejme, že zítra přidá další body. Zápas začíná zítra ve 01:00.
zdroj: Petr Holický

28.12.2013 | 12:30

Jaromír opět nebodoval a Ďáblové padli po nájezdech!

Hokejisté New Jersey nestačili na samostatných nájezdech na Columbus, který byl celý zápas lepším týmem. Zápas za stavu 1:1 dospěl k samostatným nájezdům, ve kterých kraloval columbuský brankář McElhinney, který zlikvidoval všechny pokusy domácích včetně pokusy Patrika Eliáše a Jaromíra Jágra. Na jediné brance Devils si asistenci připsala česká dvojice Marek Židlický - Patrik Eliáš. Jaromír má na svém kontě třicet tři kanadských bodů (13+20). Další zápas se odehraje už zítra!
zdroj: HokejPortal.cz, Petr Holický

27.12.2013 | 20:45

Snad se bude po Vánocích dařit!

Zítra v noci se střetne již potřetí v této sezóně New Jersey s Columbusem Blue Jackets. Po minulé prohře 2:5 s Chicagem budou bojovat odalší vítězství v této sezóně. Jaromír Jágr má na svém bodovém kontě třicet tři kanadských bodů (13+20). Doufejme, že zítra přidá další body. Zápas začíná zítra ve 01:00.

24.12.2013 | 12:50

Jaromír po dlouhé době nebodoval a Ďáblové prohráli!

Obhájci titulu z Chicaga povolili New Jersey jen dvanáct střel do prostoru brankoviště a s tím se zápas jen těžko vyhrává. Dva kotouče sice v síti skončily, ale nejlépe střílející tým sezóny skóroval pětkrát. Dvakrát se trefil Patrick Sharp, vždy po nahrávkách Mariána Hossy. Jaromír Jágr vyšel poprvé od 6. prosince bodově naprázdno. Jaromír má na svém kontě třicet tři kanadských bodů (13+20). Další zápas se odehraje v sobotu 28.12.!