aktualizováno: 23.12.2013 | 20:30

Snad nám nadělí Jaromír s Ďábly malý vánoční dárek!
Zde nás najdete!
obrázek
Zítra v noci se střetne poprvé v této sezóně New Jersey s Chicagem Blackhawks. Po minulé výhře 5:4 po prodloužení nad Washingtonem budou bojovat o druhé vítězství v řadě. Jaromír Jágr má na svém bodovém kontě třicet tři kanadských bodů (13+20). Doufejme, že zítra přidá další body. Zápas začíná zítra ve 02:00.
zdroj: Petr Holický
Výsledky zápasů Devils

Nejnovější Multimédia

Miniaplikace

22.12.2013 | 13:50

Jaromír měl svůj den a na hřišti byl hodně vidět!

Marek Židlický byl vyhlášen první hvězdou zápasu mezi Washingtonem a New Jersey, v němž hosté zvítězili 5:4 v prodloužení. Český obránce si titul nejlepšího hráče vysloužil dvěma brankami. Jeho spoluhráč Jaromír Jágr se trefil jednou a v historických střeleckých tabulkách NHL 694. zásahem dostihl sedmého Marka Messiera, navíc si připsal dvě asistence. U dvou gólů Devils, včetně toho vítězného v podání Andyho Greenea, byl také Patrik Eliáš. Jaromír má na svém kontě třicet tři kanadských bodů (13+20). Další zápas se odehraje v úterý 24.12.!
zdroj: NHL.cz, Petr Holický

21.12.2013 | 20:00

Ďáblové malinko zaškobrtli, ale nic se neděje!

Zítra v noci se střetne poprvé v této sezóně New Jersey s Washingtonem Capitals. Po dnešní prohře 2:3 po prodloužení s Anaheimem budou bojovat o další vítězství v této sezóně. Jaromír Jágr má na svém bodovém kontě třicet kanadských bodů (12+18). Doufejme, že zítra přidá další body. Zápas začíná zítra ve 01:00.

21.12.2013 | 16:20

Jaromír asistoval na jeden gól, ale Ďáblové padli!

V možná posledním vzájemném souboji Teemua Selänneho s Jaromírem Jágrem byl úspěšnější finský hokejista. Útočník Anaheimu si připsal dvě asistence, zatímco kladenský odchovanec oblékající dres New Jersey jen jednu, a obdobně dopadlo i celé utkání. Výhrou 3:2, kterou v prodloužení zařídil Kyle Palmieri, natáhli Ducks svoji vítěznou šňůru na sedm zápasů. Jaromír má na svém kontě třicet kanadských bodů (12+18). Další zápas se odehraje už zítra!

20.12.2013 | 20:00

Ďáblové s Jaromírem jsou k nezastavení!

Zítra v noci se střetne jíž podruhé v této sezóně New Jersey s Anaheimem Ducks. Po minulé výhře 5:2 nad Ottawou budou bojovat o třetí vítězství v řadě. Jaromír Jágr má na svém bodovém kontě dvacetdevět kanadských bodů (12+17). Doufejme, že zítra přidá další body. Zápas začíná zítra ve 01:00.