Aktuality
aktualizováno: 5.1.2014 | 12:15

Prohra s nejhorším týmem NHL je zklamání!

V pátek proti Chicagu, v sobotu proti Buffalu. Takový zápasový mix nachystal hrací kalendář hokejistům New Jersey. Pokud jste ale čekali, že si po porážce s nejlepším týmem NHL o den později spraví chuť, mýlili jste se. Jak píše server nj.com: „Pakliže pátek někomu nestačil, sobota dala jasný důkaz, že musí dojít ke změnám, pokud New Jersey nechce ztratit naději na postup do play off.“ Ďáblové nestačili ve vyrovnaném utkání ani na nejhorší tým ligy. V zápase, kde padly jen tři branky, všechny v přesilových hrách, tahali hosté od začátku za kratší konec provazu. Buffalo se dostalo v prostřední třetině do vedení. Dvanáct minut před koncem sice srovnal Ryder, vítězný gól však dali v čase 51:49 domácí. Jaromír Jágr strávil na ledě 17 minut a z toho čtyřikrát vystřelil na branku. Jaromír Jágr má na svém bodovém kontě třicet čtyři kanadských bodů (13+21). Další zápas se odehraje ve středu 8.1.!
zdroj: NHL.cz, Petr Holický