30.11.2013 | 11:35

Jaromír dal gól a na dva přihrál!
Zde nás najdete!
obrázek
Další historický zápis vyrovnal dnes Jaromír Jágr, který jedním gólem a dvěma asistencemi přispěl k výhře New Jersey 5:2 na ledě Caroliny. Zápas se pro hosty nevyvíjel dobře, Hurricanes vedli po dvou třetinách 2:1, ale v poslední části hry Devils otočili čtyřmi góly nepříznivý stav ve svůj prospěch a ukončili tak sérii tří porážek. Velká chvíle Jaromíra Jágra přišla v 57. minutě, kdy ho na útočné modré našla přihrávka Travise Zajace. Kladenský odchovanec si z pravé strany najel do obranného pásma Hurikánů a nadvakrát přelstil Cama Warda, čímž dal výsledku konečnou podobu. 692. gólem v kariéře se český forvard vyrovnal v tabulce kanonýrů NHL Steveovi Yzermanovi. Jaromír byl vyhlášen první hvězdou zápasu! Jaromír má na svém kontě dvacetdva kanadských bodů (11+11). Další zápas se odehraje už zítra!
zdroj: NHL.cz, Petr Holický